Dr. Ruediger Dahlke

Odborná sezení v oblasti celostní psychosomatiky a životní rovnováhy vede

Mgr. Simona Frydrychová

Má cesta je cestou propojení těla, duše a mysli. Jsem průvodkyní sebepoznáním na cestě k větší celistvosti a znovuobjevení pokladů ukrývajících se za poselstvími našeho těla i duše. Doprovázím své klienty z ne-moci zpět ke zdraví především díky poznatkům celostní psychosomatiky a praktickému využití tzv. životních principů a kosmických zákonitostí. Jsem životní koučkou a ve své podstatě překladatelkou mezi řečí těla do řečí duše. Důvěrná znalost lidského těla i psychiky mi umožňuje obojí vzájemně propojovat - a přesně to má na mysli celostní psychosomatika. Mou druhou přirozeností je práce s tzv. fenoménem stínu, jak jej nazval C. G. Jung. Vždy znovu žasnu a baví mě objevovat poklady a požehnání, která se ukrývají za zpřístupněním si poselství a nesmírně tvůrčí energie stinných aspektů naší přirozenosti.

Kromě toho působím také jako pohybová koučka se specializací na fyziofitness, správné držení těla a funkční „core“, práci s dechem a pohybovými stereotypy. Práci s tělem využívám jako doprovodnou terapii při léčbě některých onemocnění.

Absolvovala jsem komplexní výcvik pod vedením Dr. Ruedigera Dahlke v oblasti psychosomatiky a terapie stínu, systematiky a práce se životními principy a tzv. zákony osudu neboli „Pravidly hry pro život“. Výhradně zastupuji Dr. Dahlke v České republice a praktikuje jeho filozofii a celostně-psychosomatické pojetí.

Díky tomuto vzdělání a magisterskému studiu německého jazyka mimo jiné vydává známá meditativní CD Dr. Dahlke v češtině. Tato CD slouží jako doplněk k jeho knihám a představují osvědčenou formu práce s osobní tématikou (zdraví, osobní rozvoj).

Specializované certifikované výcviky pod vedením Dr. Ruedigera Dahlke

  • APL PRACTITIONER (Aplikované principy života – Zákony osudu)
  • APL MASTER (Master - Aplikované principy života – Životní principy)
  • BERATER IN PSYCHOSOMATISCHER MEDIZIN (Poradce pro psychosomatickou medicínu)
  • INTEGRALE MEDIZIN (Integrativní medicína)
  • 4 SEITEN DER MEDAILLE (koučovací metoda k integraci stínu podle R. Dahlke a Christopha Hornika „4 strany medaile“)
  • TERAPIE SPOJENÝM DECHEM (prožitkově-transformativní dechová terapie)

Kontakt

MGR. SIMONA FRYDRYCHOVÁ

Celostní psychosomatika

Dr. Ruedigera Dahlke
oficiální zastoupení pro ČR

Kontaktní e-mail: info@dahlke.cz

Mobil: +420724050794

WWW.DAHLKE.CZ
 

Najdete nás na Facebooku

Volné termíny pro Vaši osobní konzultaci (Praha)

květen 2019 dle dohody
 

Ať už je Váš aktuální osobní problém jakýkoli, k jeho nápravě je potřeba určité míry otevřenosti vůči jeho poselství a vůle podniknout adekvátní změnu, která dostojí tomuto poselství Vaší zdravotní symptomatiky či jiného nekomfortu. Pokud je toto Váš případ, máte nejlepší předpoklady ve svém životě znovu získat rovnováhu a zdraví! Také je potřeba si uvědomit, že se jedná o proces a jeho délka je velmi individuální. Závisí na závažnosti tématiky a také na osobním přístupu a míře přijetí odpovědnosti za svůj život, ochotě ke změně a vůli na sobě pracovat, vystoupit tak z komfortní zóny a vydat se za poklady, které se za životními výzvami skrývají a vyvíjet se tak. Život je totiž neustálý rytmus a vývoj.

Ceny (platné do 31. 12. 2018)

Vstupní konzultace v délce trvání 90 min: 2.900,- Kč

Navazující odborné sezení v délce trvání 60 min: 2000,- Kč

Metoda 4 strany medaile: Obsahuje celkem dvě sezení a to úvodní proces (práce se všemi „4 stranami medaile“ konkrétního problematického tématu) v délce 90 min + navazující sezení (energetická integrace) v délce 60 min. Je nutné projít oběma sezeními, která na sebe navazují. Cena balíčku je 1.550,- Kč (1. sezení) a 1.250,- Kč (2. sezení v podobě energetické integrace). Mezi oběma návštěvami se doporučuje týdenní pauza.

Storno poplatky: V případě zrušení konzultace 24 hodin před domluveným termínem je účtováno 100% z ceny konzultace.