top of page

Videorozhovor s Dr. Ruedigerem Dahlke : PRAVIDLA HRY PRO ŽIVOT (2. díl ze 3)

Exkluzivně pro české publikum - Jdeme do hloubky!

A je tu informacemi nabitý druhý díl rozhovoru! Rüdiger Dahlke v něm zmiňuje například, jaké máme doklady o univerzálních duchovních zákonitostech také z pohledu moderní vědy.

 

Ještě více se ponoříme do tématu zdraví a nemoci a zaměříme se na to, jakou roli hraje zacházení s těmito zákonitostmi nevědomým způsobem při vzniku nemocí. Kromě toho si osvětlíme, co je podle Rüdigera, jako experta na poli celostní psychosomatiky, o které napsal několik bestsellerů, skutečnou prevencí onemocnění a jak se tento pojem liší od včasného rozpoznání nemoci. A ukáže nám také na příkladu ze života, jak postupovat, pokud chceme nemoci předcházet.

 

A nakonec se budeme bavit o tom, proč je smysluplné, znát zmíněná "pravidla hry" života, která mají svůj základ v univerzálních duchovních zákonitostech a jakým způsobem je aplikovat také v PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH. Dozvíme se, co bychom měli bezpodmínečně vědět, než se pustíme do nějakého vztahu, aby měl vůbec šanci na úspěch.

 

A nakonec přijde řeč i na velmi aktuální a zásadní téma, které si v dnešní době začíná získávat stále větší pozornost, a tím je STÍN A JEHO INTEGRACE.

bottom of page