top of page

Videorozhovor s Dr. Ruedigerem Dahlke : PRAVIDLA HRY PRO ŽIVOT (1. díl ze 3)

Exkluzivně pro české publikum!

 

V tomto videu Dr. Rüdiger Dahlke představí univerzální principy života, tzv. ZÁKONY OSUDU - Pravidla hry pro život, jak je autor nazval. Na konkrétních příkladech vysvětlí, o které zákony se konkrétně jedná, a proč je nezbytné je znát a naučit se je používat, když se rozhodneme žít úspěšný a po všech stránkách naplněný život.

Univerzální zákonitosti, se kterými se seznámíte, jsou základem veškeré práce Dr. Dahlke - včetně konceptu celostní psychosomatiky, o které napsal několik svých bestsellerů jako jsou “Nemoc jako cesta”, “Nemoc jako řeč “ duše nebo “Nemoc jako symbol” a které už pomohly velké spoustě lidí uzdravit svůj postoj k životu a díky tomu uzdravit své tělo.

 

Dr. Dahlke v rozhovoru například osvětlí, že vše stvořené má jak svou konstruktivní, tak destruktivní podobu, jaké to s sebou nese konsekvence  a nastíní také možnosti, jak se k této problematice stavět.

 

Úryvek z rozhovoru :

Princip jako takový sám o sobě je vždy v pořádku. 40 let zažívám, když za mnou chodí pacienti, že přijdou a často a říkají: "Pane doktore, já myslím, že jsem pochopil, co píšete, ale já nenacházím žádná řešení." Na to můžu jen říct:

“Vy ale už máte řešení. To je váš symptom. To je příznak nemoci. To je vaše problematika. To už je řešení, jen to není žádné dobré řešení. Vychází z destruktivního aspektu.”

bottom of page