Dr. Ruediger Dahlke

Odborná sezení v oblasti celostní psychosomatiky a životní rovnováhy vede

Mgr. Simona Frydrychová

Absolvovala komplexní výcvik pod vedením Dr. Ruedigera Dahlke v oblasti psychosomatiky a terapie stínu, systematiky a práce se životními principy a tzv. zákony osudu neboli „Pravidly hry pro život“. Výhradně zastupuje Dr. Dahlke v České republice a praktikuje jeho filozofii a celostně-psychosomatické pojetí.

Díky tomuto vzdělání a magisterskému studiu německého jazyka mimo jiné vydává známá meditativní CD Dr. Dahlke v češtině. Tato CD slouží jako doplněk k jeho knihám a představují osvědčenou formu práce s osobní tématikou (zdraví, osobnostní rozvoj). Od září 2016 pořádá vedené meditace i naživo formou skupinových lekcí. Aktuálně jsou vypsány termíny k následujícím tématům:

  • práce s vlastním stínem
  • nastartování sebeozdravných sil skrze svého tzv. vnitřního lékaře
  • nebo nově na téma ideální váhy

Aktuálně vypsané termíny najdete zde...

Specializované certifikované výcviky pod vedením Dr. Ruedigera Dahlke

  • APL PRACTITIONER (Aplikované principy života – Zákony osudu)
  • APL MASTER (Master - Aplikované principy života – Životní principy)
  • BERATER IN PSYCHOSOMATISCHER MEDIZIN (Poradce pro psychosomatickou medicínu)
  • INTEGRALE MEDIZIN (Integrativní medicína)
  • 4 SEITEN DER MEDAILLE (Nová koučovací metoda k integraci stínu podle R. Dahlke a Christopha Hornika „4 strany medaile“)
  • TERAPEUT SPOJENÉHO DÝCHÁNÍ

Kontakt

MGR. SIMONA FRYDRYCHOVÁ

Celostní psychosomatika
Dr. Ruedigera Dahlke
Palác Purkyňova – Purkyňova 74/2
110 00 Praha 1

WWW.DAHLKE.CZ
E-mail: info@dahlke.cz
Mobil: +420 724 050 794

Najdete nás na Facebooku

Ať už je Váš aktuální osobní problém jakýkoli, k jeho nápravě je potřeba určité míry otevřenosti vůči jeho poselství a vůle podniknout adekvátní změnu, která dostojí tomuto poselství Vaší zdravotní symptomatiky či jiného nekomfortu. Pokud je toto Váš případ, máte nejlepší předpoklady ve svém životě znovu získat rovnováhu a zdraví! Také je potřeba si uvědomit, že se jedná o proces a jeho délka je velmi individuální. Závisí na závažnosti tématiky a také na osobním přístupu a míře přijetí odpovědnosti za svůj život, ochotě ke změně a vůli na sobě pracovat, vystoupit tak z komfortní zóny a vydat se za poklady, které se za životními výzvami skrývají a vyvíjet se tak. Život je totiž neustálý rytmus a vývoj.

Ceny

Vstupní konzultace v délce trvání 90 min: 2.900,- Kč

Navazující odborné sezení vždy v délce trvání 60 min: 2000,- Kč

Metoda 4 strany medaile: Obsahuje celkem dvě sezení a to úvodní proces (práce se všemi „4 stranami medaile“ konkrétního problematického tématu) v délce 90 min + navazující sezení (energetická integrace) v délce 60 min. Je nutné projít oběma sezeními, která na sebe navazují. Cena balíčku je 1.550,- Kč (1. sezení) a 1.250,- Kč (2. sezení v podobě energetické integrace). Mezi oběma návštěvami se doporučuje týdenní pauza.