Večerní setkání u dobrého čaje na téma NEMOC JAKO CESTA

Zamyšlení nad principy fungování zdraví a ne-moci

Nemoc jako cesta

 


DECH - ESENCE ŽIVOTA

Dech je propojen se všemi úrovněmi našeho bytí. A tak nás může báječným způsobem podpořit - na cestě k sobě a k uzdravení těla a duše. Už jste vyzkoušeli terapii technikou spojeného dýchání? Ještě stále jsou volná místa! Těšíme se na vás opět 14. 10. 2018 od 10h.

Více informací si můžete přečíst v článku "Léčivá síla spojeného dýchání"

Spojený dech

Večerní setkání u dobrého čaje na téma NEMOC JAKO CESTA

Zamyšlení nad principy fungování zdraví a ne-moci

Kdy:
25. 9. 2018 od 18:00 do 20:30/21:00
23. 10. 2018 od 18:00 do 20:30/21:00
20. 11. 2018 od 18:00 do 20:30/21:00

Kde: Palác Purkyňova- 3. patro, Purkyňova 74/2, 110 00 Praha 1

Intenzivní beseda pro ty, kteří psychosomatiku možná již vnímají jako možnou cestu celostního přístupu ke zdraví, ale chtějí proniknout více k jádru věci, seznámit se s principy a univerzálními zákonitostmi působícími na pozadí a dozvědět se širší souvislosti, které jsou nezbytné pro úspěšnou praktickou aplikaci v každodenním životě. Odnesete si praktické strategie, jak se vydat na cestu skutečného uzdravení a jak si zdraví udržet. Ochutnávkovým večerem vás bude provázet Mgr. Simona Frydrychová.

NEMOC JAKO CESTA

SVĚTLO A STÍN TVÉ JEDINEČNÉ ESENCE  V TANCI ŽIVOTA

"ochutnávkový seminář"

25. 8. 2018

JEDINEČNÝ POTENCIÁL UKRYTÝ VE STÍNU

Program MÁ IDEÁLNÍ VÁHA červen 2018 (intenzivní kurz)

Aneb přivítejme léto v novém pocitu lehkosti https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f2a/2/16/1f3dd.png https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f8f/2/16/1f459.png https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f48/2/16/1f353.png https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/fee/2/16/2600.png https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f9/2/16/1f497.png

Kdy:
1. díl: so 2. 6. 2018 od 10:00 do 17:00
2. díl: so 16. 6. 2018 od 10:00 do 17: 00
3. díl: ne 17. 6. 2018 od 10:00 do 17:00

MÁ IDEÁLNÍ VÁHA aneb tělo jako zrcadlo duše

TRANSFORMATIVNÍ VEDENÉ MEDITACE DR. DAHLKE

jsou úžasnou podporou na cestě ke změně a uzdravení. Tyto cesty do světa vlastních duševních obrazů umožňují projít procesem niterného pochopení toho, co JE a nabízejí rovnou i praktická řešení, která vycházejí přímo z vašeho nitra!

Klíčem k jakékoli změně je přijetí a po-chopení toho, co právě JE. Je potřeba vyzvednout se přesně tam, kde se teď nacházíme. Vše má totiž svůj dokonalý vyšší smysl, to jen ne-dokonalost naší aktuální perspektivy vnímání nám brání to vidět. Upřímně, vlastně je to spíš tak, že ani vidět nechceme. To je ale zároveň důvodem, proč naše věčné snahy o dosažení nějaké změny moc nefungují - ať už je to touha zhubnout, či se "zbavit" jakéhokoli jiného onemocnění. Každá změna s sebou tedy nutně nese určitou dávku rozšíření vědomí a perspektivy vnímání toho, co JE. Teprve poté může ke změně dojít. Nepřijetí posiluje stín. Přijetí a niterné pochopení otevírá brány k vytvoření NOVÉHO.

TRANSFORMATIVNÍ VEDENÉ MEDITACE DR. DAHLKE

 

Program MÁ IDEÁLNÍ VÁHA v jarním vydání je tu!

Je tu jaro    a za chvilku tu máme léto! Nejvyšší čas začít se cítit dobře ve svém těle Program MÁ IDEÁLNÍ VÁHA aneb tělo jako zrcadlo duše v jarním vydání začíná už 17. 4.!

Těším se, že se s Vámi na semináři opět podělím o zkušenosti, jak jsem dosáhla své ideální váhy pomocí psychosomatického přístupu a transformativních meditací Dr. Dahlke a předám vám účinné nástroje k tomu, abyste si ji také udrželi trvale

Simona Frydrychová, lektorka kurzu

MÁ IDEÁLNÍ VÁHA aneb tělo jako zrcadlo duše

 

Skupinová terapie spojeným dechem: NOVÉ TERMÍNY!!!

16. 3. 2018 od 19: 30

29. 3. 2018 od 19:30

NOVINKA!!! - Léčivá síla spojeného dýchání

Aneb jak pocítit ve svém těle opět proudit živoucí energii a zažít hluboké setkání sama se sebou až po prožitky jednoty…
Také jste si všimli, že ta nejobyčejnější a nejjednodušší řešení bývají těmi nejlepšími? Celý článek ...

 

NOVINKA!!! - Terapie SPOJENÝM DECHEM

S dechem asociujeme život a životní energii. Vědomý dech napomáhá propojení těla, duše a mysli. Pomocí spojeného dýchání se nejprve zviditelní možná energetická nerovnováha v organismu a dech se poté díky své vlastní moudrosti a léčivé síle postará o vyrovnání, když mu to plně přenecháme. Pomocí moudrosti svého dechu můžeme tedy podpořit obnovení zdravé rovnováhy v organismu. Různá onemocnění reagují na terapii dechem velice pozitivně, protože se celkově zlepší energetický stav a uvedou se do chodu duševní procesy. Tyto poté "nastartují" samoozdravné síly a ulehčí tak proces uzdravování těla.

NOVINKA!!! - Prožitkový víkendový workshop PRÁCE SE STÍNEM

Na naší cestě životem máme především úlohu - jak se píše nad vchodem Apollónova chrámu v Delfách - „Poznej sebe sama“. Sebepoznání je jednoduchou, ale přitom nejúčinnější cestou ke zdraví a pohodě a také základem moudrosti a životního štěstí. Kdo se vydá na pouť sebepoznání zpět ke své celistvosti - identifikuje, konfrontuje a nakonec přijme svou přirozenost a s ní nutně i své stinné stránky, získá přístup k jednomu z nejsilnějších, ne-li nejmocnějších zdrojů energie vůbec. Neboť to, co nás stojí nejvíce energie, je právě neustálý boj a potlačování vlastních stinných stránek, které jsou ovšem naší nedílnou součástí, ať si je uvědomujeme nebo ne. Osvobození stínu a jeho vynesení na světlo vědomí tak hraje prvořadou úlohu, pokud to s osobním vývojem myslíme opravdu vážně. Celý článek ...

SKUPINOVÁ MEDITAČNÍ SETKÁNÍ

Transformativní vedené meditace Dr. Dahlke představují velice účinný doplňek k jeho knihám a jsou osvědčenou formu praktické práce s osobní tématikou v oblasti zdraví a osobnostního rozvoje. V meditaci se totiž snadněji dostáváme do kontaktu se svým vnitřním hlasem a intuicí. Meditace napomáhají synchronizaci obou mozkových hemisfér (té logické, ale i té ana-logické, intuitivní). Na základě toho je možné propojit se s informacemi a možnostmi řešení vycházejícími z hloubi naší bytosti. Když se naučíme naslouchat vnitřnímu hlasu, vnímat prožitky a niterné duševní obrazy s jejich symbolikou a poselstvími, máme příležitost uvědomit si to skutečně podstatné, pravdivé, to, o co opravdu jde a na co je potřeba si takzvaně "posvítit". Zároveň to přes tělo prožít a propojit tak hlubší pochopení na duševní rovině s tělesným prožitkem. Teprve když pochopíme celou svou bytostí (a ne jen hlavou), může se v našem životě něco skutečně proměnit. Protože tělo, duch i duše tvoří jednotu a teprve když jsou spolu v souladu, je možné dosáhnout trvalých změn.

I.a II. část na sebe vždy navazují. Pokud máte zájem se zúčastnit, je nutné si předem zarezervovat místo, počet míst je omezený!!! Svou rezervaci si můžete zajistit na info@dahlke.cz. Meditacemi Vás bude provázet Mgr. Simona Frydrychová. Pro ty z vás, kteří ještě vedené meditace Dr. Dahlkeho neznají, představují naše skupinové meditační večery ideální příležitost, jak se s nimi seznámit! Těšíme se na Vás!

Tématické okruhy a termíny ...

 

MÁ IDEÁLNÍ VÁHA aneb tělo jako zrcadlo duše

NOVINKY PODZIM 2017

Přes léto jsme si pro vás připravili spoustu novinek, máte se na co těšit! Podzim 2017 se bude v našem centru v PRAZE odvíjet ve jménu dlouho očekávaných novinek. Již v září vyjdou v češtině NOVÉ MEDITACE od Dr. Dahlkeho a také vás čekají tématické skupinové meditační večery "naživo", kde se budeme věnovat zbrusu novým tématům. Brzy vám je představíme :-) Úplnou novinkou, která "se právě rodí", je víkendový workshop na téma PRÁCE SE STÍNEM, ve kterém budete mít možnost se díky vědomému setkání s vlastními stinnými stránkami plně propojit sama se sebou, svou celistvostí a plným, jedinečným potenciálem. Také bude samozřejmě i nadále pokračovat celostní program k dosažení optimální váhy "MÁ IDEÁLNÍ VÁHA", který se stal ve velmi krátké době tak oblíbeným.

Děkujeme vám, že jste s námi a na podzim se na vás moc těšíme s novými projekty!

„MÁ IDEÁLNÍ VÁHA“ aneb tělo jako zrcadlo duše

Celostní program k regulaci (nad)váhy pomocí psychosomatiky a meditační terapie.

Tento ucelený program je určen těm, kteří mají problémy s (nad)váhou nebo třeba jen nejsou zcela spokojeni se svými tělesnými tvary. Pokud jste připraveni a odhodláni získat a dlouhodobě si udržet svou ideální postavu, přestat s sebou vláčet nadbytečná kila, tak jako duševní balast a dělat si to od této chvíle v životě už jen lehčí, pak je pro vás tento program ten pravý.
Začínáme již 9. 1. 2018!!!
Své místo si můžete rezervovat emailem na info@dahlke.cz.

Přečtěte si více…

 

MÁ IDEÁLNÍ VÁHA aneb tělo jako zrcadlo duše

Tajemství životní energie

Co ještě vůbec máme nebo smíme jíst? Dr. Rüdiger Dahlke na téma nových poznatků výzkumu v oblasti výživy, o kterých píše ve své knize s názvem "Das Geheimnis der Lebensenergie in unserer Nahrung" (Tajemství životní energie v naší stravě).

Celý článek ...

 

Kniha


V češtině vyšlo další svépomocné CD Dr. Dahlke!

Nové meditativní CD s názvem MŮJ VNITŘNÍ LÉKAŘ obsahuje 2 vedené meditace k aktivování léčivých sil ve vlastním nitru. CD je opět k dostání na info@dahlke.cz.

Obě meditace vás zavedou do hlubin vašeho těla a provedou vás procesem jeho ozdravování.

Náš „vnitřní lékař“, jak již Paracelsus nazýval tohoto vnitřního léčitele, nás může v ideálním případě propojit s našimi samoozdravnými silami, které dřímají v nitru každého z nás. Dříve ještě lékaři věděli, že příroda může léčit, lékař ale pouze ošetřovat. Je tomu stále tak, jen si to dnes již mnozí lékaři neuvědomují. „Vnitřní lékař“ je představitelem této naší vnitřní přirozenosti, která je sama o sobě schopna léčit, a tak má ty nejlepší předpoklady uvést do chodu ozdravné procesy.

Obě dvě cesty do hlubin nitra, které obsahují tato 2 CD, toho využívají v rámci vedených meditací, které skrze doprovodnou hlubokou relaxaci vytváří dokonalý základ pro prožitky uzdravování. Když se tělo navenek uvede do klidu a duše se zklidní vnitřně, mají vlastní regenerační schopnosti ty nejlepší šance.

Přidanou hodnotou této meditativní cesty do nitra je účinek rituálu, neboť rituály mobilizují síly, které si dodnes sice neumíme vysvětlit, jejichž účinky ovšem pociťujeme a zažíváme stejně znatelně, jako naši dávní předci.

 

Dr. Ruediger Dahlke